C, CE kategorijų kursai

Visus norinčius įgyti B, C, CE vairuotojo pažymėjimą, kviečiame apsilankyti mūsų modernioje vairavimo mokykloje.
„ROKAUTA“ vairuotojų rengimo ir kvalifikacijos kėlimo mokykla, baigia antrąjį savo veiklos dešimtmetį.  Per tą laiką paruošti vairuotojai sėkmingai vairuoja ne tik Lietuvos, bet ir Europos Sąjungos keliais. Mūsų komandos išskirtinė ilgametė patirtis leidžia tinkamai ir profesionaliai paruošti šiandieninį vairuotoją. Mūsų vairavimo mokykla turi moderniausią mokomąją aikštelę Rokiškio mieste, pritaikytą B, C, CE kategorijų vairuotojams mokyti. Mokomoji aikštelė atitinka visus VKTI keliamus reikalavimus (Nr. 2B - 264, 2011 06 30 d.). Teoriniam mokymui naudojame šiuolaikiškas metodines priemones ir pačią naujausią mokomąją medžiagą, kurią nuolatos atnaujiname. Mūsų vairavimo mokykloje galima mokytis lietuvių ir rusų kalbomis. 

Mūsų mokyklos mokytojai deda maksimalias pastangas, kad būsimieji vairuotojai įgautų vairavimo įgūdžių, reikalingų ne tik išlaikyti egzaminą VĮ „REGITRA“, bet mokėtų saugiai ir atsakingai naudotis visais automobilio teikiamais privalumais.

C, CE kategorijos vairuotojai mokomi MERCEDES-BENZ automobiliu, priekaba fiksuotomis ašimis. Būsimieji sunkiojo transporto vairuotojai turi unikalią galimybę susipažinti su naujausiais ir moderniausiais šiuo metu eksplotuojamais autobiliais ne tik vaizdinėse priemonėse, bet realiai pamatyti tų automobilių veikimo charakteristikas, įdiegtas technines naujoves ir buitines vairuotojo sąlygas. Įmonėje tarptautiniuose pervežimuose eksploatuojami naujausi MB ACTROS, DAF IR MAN vilkikai, todėl būsimieji vairuotojai yra supažindinami su šių vilkikų veikimo principu, techninės eksploatacijos sąlygomis, bei įdiegtomis techninėmis naujovėmis realiame automobilyje. Būsimieji vairuotojai supažindinami su pačia moderniausia elektronine navigacine sistema, skirta tarptautinių ir vietinių pervežimų transporto valdymui.

Kodėl siūlome rinktis mūsų vairavimo mokyklą?
+ Mokykla naudoja per praktiką ištobulintas, efektyvias  mokymo metodikas.
+ Mokykloje dirba malonūs ir draugiški mokytojai.
+ Mokymo kryptis orientuota į praktinį mokymą.
+ Visus mokymus veda savo sričių profesionalai.
+ Galite pasirinkti Jums patogų praktinių užsiėmimų laiką.
+ Lanksti atsiskaitymo tvarka.
+ Galimybė tobulinti teorijos žinias be papildomo mokesčio.
+ Didžiausias dėmesys skiriamas praktinio vairavimo įgūdžiams.
+ Strategiškai patogi vieta.
+ Praktinio vairavimo mokymo aikštelė nuo mokyklos nutolusi vos 200m., racionaliai ir efektyviai išnaudojamas praktinio vairavimo laikas.

Greitas, saugus ir išvystytas įvairios paskirties tarptautinių krovinių pervežimas.