Vairavimo mokykla

Visus norinčius įgyti A, B, C, CE, D, E vairuotojo pažymėjimą, kviečiame apsilankyti mūsų modernioje vairavimo mokykloje.
„ROKAUTA“ vairuotojų rengimo ir kvalifikacijos kėlimo mokykla, baigia antrąjį savo veiklos dešimtmetį. Per tą laiką paruošti vairuotojai sėkmingai vairuoja ne tik Lietuvos, bet ir Europos sąjungos keliais. Mūsų komandos išskirtinė ilgametė patirtis leidžia tinkamai ir profesionaliai paruošti šiandieninį vairuotoją. Mūsų vairavimo mokykla turi moderniausią mokomąją aikštelę Rokiškio mieste, pritaikytą A, B, C, CE, D, E kategorijų vairuotojams mokyti. Mokomoji aikštelė atitinka visus Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos keliamus reikalavimus (Nr. 2B - 264, 2011 06 30 d.). Teoriniam mokymui naudojame šiuolaikiškas metodines priemones ir pačią naujausią mokomąją medžiagą, kurią nuolatos atnaujiname. Mūsų vairavimo mokykloje mokytis galima rusų ir lietuvių kalbomis. 

Mūsų mokyklos personalas visada deda maksimalias pastangas, kad būsimieji vairuotojai įgautų vairavimo įgūdžių, reikalingų ne tik išlaikyti egzaminą VĮ „REGITRA“, bet mokėtų saugiai ir atsakingai naudotis visais automobilio teikiamais privalumais.

C, CE, D, E kategorijos vairuotojai mokomi MERCEDES-BENZ automobiliu, priekaba fiksuotomis ašimis. Būsimieji sunkiojo transporto vairuotojai turi unikalią galimybę susipažinti su naujausiais ir moderniausiais šiuo metu eksploatuojamais automobiliais ne tik vaizdinėmis priemonėmis, bet realiai pamatyti tų automobilių veikimo charakteristikas, įdiegtas technines naujoves ir buitines vairuotojo sąlygas. Įmonėje tarptautiniuose pervežimuose eksploatuojami naujausi MB ACTROS, DAF IR MAN vilkikai, todėl būsimieji vairuotojai yra supažindinami su šių vilkikų veikimo principu, techninės eksploatacijos sąlygomis bei įdiegtomis techninėmis naujovėmis realiame automobilyje. Būsimieji vairuotojai supažindinami su pačia moderniausia elektronine navigacine sistema, skirta tarptautinio ir vietinio pervežimų transporto valdymui.

Kodėl siūlome rinktis mūsų vairavimo mokyklą?
+ Mokykla naudoja per praktiką išgrynintas, itin efektyvias mokymo metodikas.
+ Mokykloje dirba malonus ir draugiškas mokytojų personalas.
+ Mokymo kryptis orientuota į praktinį mokymą.
+ Visus mokymus veda savo sričių profesionalai.
+ Galite pasirinkti Jums patogų praktinių užsiėmimų laiką.
+ Lanksti atsiskaitymo tvarka.
+ Galimybė tobulinti teorijos žinias be papildomo mokesčio.
+ Didžiausias dėmesys praktinio vairavimo įgūdžiams.
+ Strategiškai patogi vieta.
+ Praktinio vairavimo aikštelė nuo mokyklos nutolusi vos 200m., racionaliai ir efektyviai išnaudojamas praktinio vairavimo laikas.

Greitas, saugus ir išvystytas įvairios paskirties tarptautinių krovinių pervežimas.